PROMOCJE
Materac Gran Sonno De Luxe
Materac Gran Sonno De Luxe
4 014,00 zł 3 211,00 zł
Materac Mind Impression 3.0
Materac Mind Impression 3.0
3 554,00 zł 3 198,00 zł
Materac Rinfresco
Materac Rinfresco
2 979,00 zł 2 532,00 zł
Materac New Memory 2.0
Materac New Memory 2.0
2 174,00 zł 1 956,00 zł
Produkt dnia
Łóżko Monaco
Łóżko Monaco
2 200,00 zł
MATERAC GRACE
MATERAC GRACE
3 666,00 zł
MATERAC MONICA
MATERAC MONICA
2 621,00 zł
MATERAC BIANCA
MATERAC BIANCA
3 693,00 zł
MATERAC JESSICA
MATERAC JESSICA
5 207,00 zł
Łóżko Eclectic
Łóżko Eclectic
3 258,00 zł
Łóżko Momiko
Łóżko Momiko
2 172,00 zł
Łóżko Urban
Łóżko Urban
1 762,00 zł
 
Sposób na skrzypiące łóżko

Skrzypiące łóżko potrafi zepsuć odpoczynek i wpłynąć negatywnie na jakość snu, dlatego najlepiej od razu znaleźć źródło hałasu i skutecznie się z nim rozprawić. Skrzypieć może zarówno rama łóżka, stelaż, jak i materac. Pierwszym krokiem jest więc rozpoznanie, w którym z elementów tkwi problem.

czytaj całość »
Materac piankowy czy sprężynowy - który wybrać?

Producenci postawili poprzeczkę wysoko – w sklepach możecie znaleźć wiele modeli materaców o różnym wypełnieniu i stopniu twardości. Bez podstawowej wiedzy na ich temat trudno dokonać satysfakcjonującego wyboru. Często zdarza się tak, że im bogatsza oferta, tym podjęcie decyzji okazuje się bardziej skomplikowane.

czytaj całość »
Jaki materac dla osoby starszej?

Osoby starsze borykają się zwykle z wieloma dolegliwościami: nadwagą, bólem kręgosłupa, drętwieniem kończyn oraz niewydolnością krążeniową. Ze względu na problemy zdrowotne potrzebują zatem dłuższych odpoczynków, które powinny odbywać się w komfortowych warunkach.

czytaj całość »
Czym wyczyścić tapicerkę?

Meble tapicerowane można wprawdzie poddać profesjonalnemu czyszczeniu, ale w przypadku, gdy zabrudzenia nie są zbyt silne i rozległe warto spróbować usunąć je samodzielnie. To, jakich środków należy użyć, zależy w głównej mierze od rodzaju tkaniny.

czytaj całość »
Poduszka ortopedyczna - czym ona jest?

Poduszki ortopedyczne są zaprojektowane tak, by utrzymać kręgosłup we właściwym położeniu. Zwykłe poduszki, wypełnione pierzem lub włóknami poliestrowymi, wydają się wygodne, ale nie stabilizują kręgosłupa w odcinku szyjnym. 

czytaj całość »
Dlaczego warto wybrać drewniane łóżko?

Rynek meblarski nie ustaje w kreowaniu nowych trendów, które zmieniają się tak błyskawicznie, że czasem trudno za nimi nadążyć. Z jednej strony możliwość eksperymentowania i łączenia różnych stylów wydaje się kusząca, z drugiej strony zbyt duży wybór może okazać się udręką dla osób mało zdecydowanych i niepewnych swoich upodobań.

czytaj całość »
Jakie są rodzaje stelaży do łóżek?

Jeśli stoicie właśnie przed wyborem nowego łóżka, musicie wziąć pod uwagę kilka kryteriów: design, który sprosta Waszemu gustowi, sprzyjający kręgosłupowi materac oraz odpowiednio dobrany stelaż. Wielu kupujących zatrzymuje się na pierwszym kryterium.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium