Łóżko Classic Lux
Opis
Model Classic Lux doskonale sprawdzi się zarówno w małej przytulnej sypialni, jak i w przestronnej alkowie.
Uwagę zwraca zaokrąglone wezgłowie, dzięki któremu konstrukcja nabiera lekkości. To klasyka w nowoczesnej formie – mariaż designerskiego wzornictwa z prostą linią stylistyczną.
Łóżko tapicerowane jest najwyżej jakości skórami ekologicznymi, tkaninami, także plamoodpornymi.
Polecamy Państwu tkaniny z kolekcji MAGIC HOME - Plamy znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki! Niezwykłe tkaniny, które możesz z łatwością utrzymać w nieskazitelnej czystości, dostępne są na wyciągnięcie ręki. Po prostu wybierz swój ulubiony kolor i ciesz się wygodą bez plam.
Wykonywane jest pod materac
120x200,140x200, 160x200, 180x200,200x200 oraz na specjalne zamówienie w wersji bez pojemnika dodatkowo rozmiary 140x190 cm,150x200 cm,160x210 cm,180x210 cm,180x220 cm
Na zamówienie można zmienić szerokość i wysokość boków. W standardzie boki łóżka do wyboru w dwóch grubościach 5 lub 8 cm i wysokości 20 lub 25 cm (bez nóżek). Za dopłatą boki mogą być wyższe 30 lub 35 cm. Przy opcji z pojemnikiem wysokość boku od 25 cm.
Wymiary zewnętrzne
długość: 223 cm (boki 8 cm) , 220 cm (boki 5 cm)
szerokość:wymiar materaca +16 cm (boki 8 cm) , wymiar materaca +10 cm (boki 5 cm)
wysokość wezgłowia do wyboru: 80, 90, 100 i 110 cm+nogi
Istnieje możliwość zmiany wysokości wezgłowia co do centymetra, prosimy wówczas o kontakt w celu wyceny łóżka w niestandardowych wymiarach.
Łóżko dostępne zarówno w wersji bez pojemnika jak i z pojemnikiem na pościel.
W łóżku z pojemnikiem dzięki zastosowaniu sprężyn gazowych podnoszenie stelaża nie stanowi żadnego problemu,dno podwieszone na ramie łóżka, dzięki czemu nawet przy zastosowaniu wysokich nóg nie jest widoczne.Pojemnik jest estetycznie wykończony czarną flizeliną a sam system podnoszenia stelaża oparty jest na siłownikach gazowych dzięki czemu bardzo łatwo jest dostać się do wnętrza łóżka.
Dopełnieniem oferty jest możliwość wyboru nóżek:
drewniane: model S2 5 i 10 cm cm, model S1 toczone 10 i 15 cm, stożek S1 12 cm dąb olejowany
chromowane: model S3 3,5 cm, S2 5 cm i 10 cm, toczone model S1 10 i 15 cm
oraz możemy również wykonać łóżko na ślizgaczach lub bez nóżek.
Kolorystyka nogi drewniane
Uwaga: nogi drewniane S1 12 cm dostępne tylko w kolorze dąb olejowany, nogi S1 i Prestige dostępne tylko przy bokach 8 cm grubości.
Zdjęcie główne przedstawia łóżko z korpusem 25 cm wysokości,8 cm grubości,nogi Standard S2. Zdjęcie katalogowe może się nieznacznie różnić od rzeczywistości.
Do łóżka proponujemy materace firmy Hilding.
Materace takie jak: Kieszonkowe, Lateksowe, Termoelastyczne oraz Wysokoelastyczne.
Służymy pomocą przy pytaniach odnośnie wyboru materaca lub zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w celu wypróbowania materacy.
Uwaga! Cena dotyczy jedynie łóżka, bez materaca.W łóżku z pojemnikiem stelaż w cenie do łóżka bez pojemnika należy stelaż dokupić.