Łóżko kontynentalne Quaddro Double

Dostępność: Na indywidualne zamówienie
Wysyłka w: 55-65 dni roboczych
Cena: 2 428,00 zł 2428.00

ilość szt.
Zyskujesz 2 000 pkt [?]
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 4.4975
Producent: New Design
Kod produktu: 0ECC-368CA_20150930162055

Opis

Łóżka ko­­n­ty­­­ne­­n­ta­­l­ne to rodzaj łóżek ta­­­pi­­­ce­­­ro­­­wa­­­nych, ale o nieco innej ko­­n­stru­­k­cji.

W wersji bez pojemnika składają się one z dwóch pod­sta­­­wo­­­wych elementów: dolnej skrzyni dre­­w­nia­­­nej stojącej na nóżkach z wkładem ze sprężyn bo­­­ne­­­lo­­­wych,obło­­­żo­­­nych prze­­­kła­­d­ką ta­­­pi­­­ce­­r­ską i pianką po­­­li­­­u­­re­­­ta­­­no­­­wą oraz do­bie­ra­ne­go osobno  materaca na­­­wie­rz­ch­nio­­­we­­­go bo­­­ne­­­lo­­­we­­­go, kie­­­sze­­­nio­­­we­­­go,la­­­te­­k­so­­­we­­­go lub pianki te­­r­mo­­­e­­la­­­sty­­cz­nej, który dba o właściwe podparcie krę­­­go­­­słu­­­pa i innych części ciała.  Można również za­­­sto­­­so­­­wać dodatkowy cienki materac, który pełni rolę prze­­­kła­­d­ki hi­­­gie­­­ni­­cz­nej.

Rama łóżka składa się z dwóch podstaw.

  

Boki materaca na­wierzch­nio­we­go można zamówić obszyte tą samą tkaniną ta­­­pi­­­ce­­r­ską co podstawa, tworząc tym samym jedną całość.

Łóżko kontynentalne do sypialni Quaddro Duble pikowane w osiem prostokątów z delikatną obwódką.Wysokie i miękkie oparcie, pozwala odpocząć po ciężkim dniu.

Duży wachlarz doboru materiału obicia łóżka, spełni każde sypialniane preferencje.
Skóra ekologiczna, materiały, tkaniny, dają gwarancję na wkomponowanie się w każdy wystrój.

Polecamy Państwu tkaniny z kolekcji MAGIC HOME i AQUA CLEAN - Plamy znikają jak za do­tknię­ciem cza­ro­dziej­skiej różdżki! Niezwykłe tkaniny, które możesz z łatwością utrzymać w nie­ska­zi­tel­nej czystości, dostępne są na wy­cią­gnię­cie ręki. Po prostu wybierz swój ulubiony kolor i ciesz się wygodą bez plam.

Opcja zamontowania pojemnika na pościel, to idealne rozwiązanie dla małych sypialni.

W łóżku z pojemnikiem dzięki zastosowaniu siłowników gazowych podnoszenie stelaża nie stanowi żadnego problemu,dno podwieszone na ramie łóżka, dzięki czemu nawet przy zastosowaniu wysokich nóg nie jest widoczne.

Stelaż wersji z pojemnikiem wykonany z solidnej ramy i sprężyn kie­sze­nio­wych, które znacznie podnoszą komfort użyt­ko­wa­nia każdego materaca.

Pojemnik jest es­te­tycz­nie wy­koń­czo­ny czarną flizeliną, a sam system podno­sze­nia stelaża oparty jest na nie­miec­kich si­łow­ni­kach gazowych, dzięki czemu bardzo łatwo jest dostać się do wnętrza łóżka.

Wykonywane jest w rozmiarach pod materac 140x200,160x200, 180x200,200x200 oraz także po uzgodnieniu ze sklepem na inne, niestandardowe wymiary.W rozmiarze 200x200 cm łóżko dostępne tylko w wersji bez pojemnika.

Na zamówienie można zmienić wysokość boków.

W standardzie w wersji bez pojemnika boki łóżka mają wysokość  25 cm (bez nóżek), wersji z pojemnikiem wyższe o 7 cm.

Za dopłatą korpus może być wyższy na 30 lub 35 cm.

Wymiary zewnętrzne:

długość: 212 cm 

szerokość:wymiar materaca+1cm

wysokość wezgłowia:

wersja bez pojemnika 132 cm od podłogi

wersja z pojemnikiem 132 cm+wysokość nóżek

Podane wymiary rzeczywiste produktów mogą się różnić o +/- 1 cm z uwagi na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów.

Istnieje możliwość zmiany wysokości wezgłowia co do centymetra,obniżenie bez dopłaty,podwyższenie za za dopłatą ( 10-18 zł za cm).

Prosimy wówczas o kontakt w celu wyceny łóżka w niestandardowych wymiarach.

 

Do­­­pe­­ł­nie­­­niem oferty jest możliwość wyboru nóżek:drewniane prostokątne 5 cm lub toczone 10 lub 15 cm, chro­­­mo­­­wa­­­ne 3,5 cm, 5 cm, 10 cm lub możemy również wykonać łóżko bez nóżek.

 

Nogi Standard chromowane 

 

Zdjęcia przedstawiają łóżko w wersji z pojemnikiem z widocznym stelażem z rączkami do otwierania,wersja bez pojemnika nie ma stelaża i korpus jest niższy o 7 cm.

Prosimy o kontakt telefoniczny przy szczegółowych pytaniach.  

Do łóżka pro­­po­­nu­­je­­my materace firmy MK FOAM Koło.
Materace takie jak: Kie­­szo­n­ko­­we, Lateksowe, Te­r­mo­­e­la­­sty­cz­ne oraz Wy­­so­­ko­­e­la­­sty­cz­ne.

Służymy pomocą przy pytaniach odnośnie wyboru materaca lub za­­pra­­sza­­my do naszego sklepu sta­­cjo­­na­r­ne­­go w celu wy­­pró­­bo­­wa­­nia materacy.

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o dopisanie modelu nóżek.

Uwaga! Cena dotyczy jedynie łóżka, bez materaca.

 

New Design

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl