Opis
Korpus Box KD
Konstrukcja łóżka opiera się na solidnym korpusie. Zmontowany w całości, tapicerowany, wykonany z drewna korpus KD stanowi samodzielne łóżko lub jest podstawą do zamontowania zagłówka panelowego, z którym stworzy Multisystem według projektu klienta. Występuje w bogatej ofercie tkanin obiciowych. Korpusu należy wyposażyć w nóżki o wysokości 18 cm nóg. Korpus jest przystosowany do zamontowanie stelaża na dwóch różnych wysokościach. Za dodatkową dopłatą istnieje możliwość zamówienia korpusu o nietypowej szerokości i długości.
Korpus tapicerowany wykonany z drewna może występować tylko z zagłówkami panelowymi lub jako samodzielne łóżko. Korpus zmontowany w całości.
Wymiary
Szerokość: 80 cm, 90 cm, 100 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm. Długość: 200 cm.
Szerokość korpusu jest większa od stosowanego w nim materaca o ok. 9 cm. Dlatego minimalna szerokość zagłówka, który można skompletować z tym korpusem jest również o 9 cm większa od szerokości materaca.
Istnieje możliwość zamówienia korpusu o nietypowej szerokości (od 120cm do 200cm) i długości (od 190cm do 220cm) w odstępach co 10 cm (za dopłatą). Przy wybraniu nietypowej szerokości korpusu, należy także pamiętać o konieczności zamówienia zagłówka Box Multisystem o nietypowej szerokości (również za dopłatą).
Ile kosztuje nietypowe łóżko?
Wymiary korpusu
Podane wymiary rzeczywiste produktów mogą się różnić o +/- 1 cm z uwagi na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów.
Głębokość osadzenia materaca
Głębokość osadzenia materaca wynosi g – h
g = 7,5 cm lub g = 14,3 cm, h = X cm
Nogi
- ZNOG01-H18-CZ
- ZNOG02-H18-CZ
- ZNOG03-H18-CZ
Zdjęcie poniżej zawiera: Korpus KD w tkaninie 50170 oraz zagłówek panelowy ZPN022 w tkaninie 50170.
Cena dotyczy samego korpusu bez stelaża i materaca.

Producent
M&K foam Sp. z o. o.
Toruńska 267
62-600 Koło, Polska
mkfoam@mkfoam.pl
63 26 24 300
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Montować i użytkować zgodnie z instrukcją montażu/użytkowania
- Czyścić w sposób odpowiedni do wybranej tkaniny.